Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Sprzęt oraz akcesoria do nurkowania od marki TUSA

Główne komplety do nurkowania, udostępnione w punkcie sprzedaży TUSA mogą dla siebie dobierać równocześnie doświadczeni nurkowie, jak i amatorzy. Każdy z takich zestawów jest zaprezentowany, a więc nikt nie powinien mieć kłopotów z wybraniem tego, czego wymaga. Każdy z tych zestawów zapewnia pełne pole widzenia pod wodą. Dostępne modele projektowane są w zgodzie z bieżącymi trendami. Znajdą się w nich tego typu innowacje jak: stuprocentowo krystaliczny silikon, hartowane szkło Clear Vu oraz zawór który zapobiega przedostawaniu się do maski wody w trakcie zanurzeń. Wyjątkowo praktyczny jest też zawór oczyszczający.

Wykazujący właściwości hipoalergiczne silikon z jakiego jest zrobiona maska nie wywoła podrażnienia na skórze. Silikon jest także tworzywem miękkim i nadającym się do elastycznego ułożenia, a więc dopasuje maskę do twarzy. Widok z niej jest imponujący, gdyż to sto sześćdziesiąt osiem stopni panoramicznego obrazu. Pasek można wyregulować dowolnie. Boczne szyby w maskach TUSA wykonane są w ten sposób, żeby zminimalizować martwe pole. Soczewki w masce gwarantują idealną widoczność a także to, że wszystko zobaczy się w naturalnych barwach. Fajka i ustnik w zestawach również wykonane są z silikonu. Materiał taki wykonany jest na bazie technik HyperDry Elite Dry Top.

Technika ta odpowiada za zachowanie suchości nawet podczas maksymalnego zanurzenia. Pływak umieszczony w zaworze od razu go zamknie i dzięki temu woda nie przedostanie się do zewnątrz. Wykonany anatomicznie ustnik zapewnia najwyższy komfort użytkowania. Płetwy mają specjalną komorę na stopy, wykonaną z miękkich tworzyw. Zaawansowana technika multi – flex daje gwarancję idealnego przystosowania. Wygodne kalosze z paskiem z silikonu są gwarancją udanego zanurkowania. Całość została zaprojektowana w taki sposób, by podczas podróży zajęła mało miejsca. Zestawy TUSA najbardziej natomiast znane są z tego, że są nad wyraz ergonomiczne w trakcie nurkowania.

Opatentowany przez firmę system Hybrid Blade System oddziałuje bardzo dobrze na napęd, wydajność i przenoszenie mocy. W sklepie można też zaopatrywać się w akcesoria do nurkowania, aby mieć wszystkie gadżety.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY