Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Bardzo dobrze przygotowana strona www, informująca o kościele parafialnym pw Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy w Nowym Tomyślu

Funkcjonowanie parafii pod wezwaniem NMP Nieustającej Pomocy w Nowym Tomyślu opisane jest bardzo dokładnie na stronie www. Osoby uczęszczające do parafii a także inne osoby, które chciałyby się dowiedzieć czegoś więcej na temat parafia Nowy Tomyśl albo najzwyczajniej zobaczyć, kiedy na przykład odbędzie się konkretna msza mogą to szybko robić.

Na stronie pojawią się też regularnie wiadomości na temat prosperowania kościoła. Aktualności cenią zwłaszcza parafianie. Witryna jaką przygotował w sieci kościół Nowy Tomyśl jest najlepszym dowodem na to, że życie parafialne coraz bardziej interesuje ludzi i doceniają to, że mogą zobaczyć w każdej chwili to, co dzieje się w ich kościele.

Parafia należąca do archidiecezji poznańskiej udziela informacji o tym, że w niedziele i święta msze święte są w godzinach: 7, 9, 11, 13 i 18. W okresie Wielkiego Postu msza jest o godzinie 15.45 i nie ma wówczas intencji o godzinie 18. W lipcu oraz w sierpniu nie ma z kolei mszy o godzinie 13. Na co dzień msza odbywa się o godzinie 7 oraz 18. Nabożeństwa cykliczne, takie jak Gorzkie Żale odbywają się w każdą niedzielę o godzinie 15. Droga Krzyżowa jest w piątki o godzinie 16. O fakcie tego, że podana parafia otwarta jest na to, aby każdy mógł wziąć udział w mszy świętej świadczy to, że można zobaczyć msze w serwisie YouTube.

Na stronie opublikowana jest dodatkowa zakładka, z jakiej można od razu przekierować się do serwisu i oglądać mszę. To doskonałe rozwiązanie, umożliwiające uczestnictwo szczególnie osobom chorym oraz osobom starszym. Transmisje sprawdzają się przede wszystkim w czasie pandemii koronawirusa. To wskazuje też, że kościół Nowy Tomyśl NMP bierze pod uwagę nowoczesne przekazy, by docierać do sporej liczby wiernych. Parafianie mogą również w kościół NMP Nowy Tomyśl korzystać na co dzień ze spowiedzi, przed każdą mszą świętą. Spowiedź jest też w pierwsze piątki miesiąca w godzinach od 15 do 16 a także od 17.30 do 18.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY