Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Atuty które wynikają z wykorzystania terminala paliwowego XTRACK

Atuty wynikające z zastosowania terminala paliwowego XTRACK przekonują właścicieli firmy do tego, aby wyposażać się w to rozwiązanie. Głównie terminal XTrack umożliwia efektywne zarządzanie paliwem. Jest to realizowane przez: kontrolę stanu paliwa w zbiorniku wraz z planowaniem dostaw, regularne śledzenie wiadomości o tankowaniu w aplikacji, dokładne rozliczenie rozchodu paliwa a także obniżenie kosztów operacyjnych wewnątrzzakładowej stacji paliw. Wystarczy wobec tego zamawiać terminal XTrack, by stuprocentowo usprawniać gospodarkę paliwową we własnej firmie.

Wykorzystanie takiego systemu to gwarancja stworzenia w swoim zakładzie pracy samoobsługowej stacji paliw. W rezultacie pracownicy z danej firmy przewozowej nie będą tracić czasu na przyjeżdżanie na stację benzynową. Nie trzeba również zatrudniać kolejnego pracownika do obsługiwania, gdyż dystrybutor paliwa XTrack działa samodzielnie. Jest to więc nie tylko zdroworozsądkowe, lecz też korzystne cenowo oraz oszczędzające czas rozwiązanie.

Ze względu na to, że wyjście to jest elastyczne, można dowolnie poszerzać system sprawdzania paliwa i w każdej sytuacji mieć gwarancję, że paliwo trafi bezpośrednio tam, gdzie musi. To, że są tego typu opcje jak Titan Access daje szansę podpinać i w dowolny sposób konfigurować z terminalem na przykład systemy kamer. Jeśli zbiornik będzie działać, kamera wykona zdjęcia, jakie kolejno zostaną dodane do raportu samochodu lub pracownika. W ten sposób można przykładowo skontrolować, czy paliwo nie jest przez pracowników pobierane nielegalnie. Zbiornik jest zabezpieczany przed nieautoryzowanym zatankowaniem.

Pracownicy mają albowiem karty RFID. To przedsiębiorca decyduje o tym, komu nadawać uprawnienia oraz wyznaczy limity tankowań. Mogą one być: ilościowe, nieodnawialne, dzienne lub tygodniowe. Z tego powodu właściciele firmy cenią system zwłaszcza za to, że mają całkowitą kontrolę nad tym, w jakich sytuacjach i w jaki sposób pracownik korzysta z paliwa w przedsiębiorstwie.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY